بچرخان حال واحوال زمان را...

چندوقتی است که با دوست عزیزونازنینم -جناب "سید حبیب نظاری"-مشاعره ی شعری sms یا همان پیامکی داریم ودرهمین حال وهوا کارهایی کرده ایم که فکرمی کنم خیلی بداز کار درنیامده باشد.البته تا نظر دوستان چه باشد!واین هم چند دوبیتی:

(1)

دوباره ابروباران دانه دانه

دوباره بغض های بی بهانه

دوباره جمعه آمد،شعرگل کرد؛

دوبیتی در دوبیتی ،عاشقانه

(2)

بهاری!درهوابویی بیفشان!

نگاه خسته را ؛سویی بیفشان!

جهان تاریک تاریک است ای دوست!

بگردان روی وگیسوی بیفشان!

(3)

بچرخان حال واحوال زمان را

بزن رنگی سراپای جهان را

سحرطی شد دوباره جمعه ای رفت

خداقسمت کند دیدارتان را

 

/ 9 نظر / 22 بازدید
سیده زهرا بصارتی

سلام به روزم با: سلام فردوسی بزرگ! وکمی حرف ... وبا احترام منتظر حضور ارزشمندتان.

ج-عباسی

سلام خسته نباشی فکر می کنم توی تیر ماه فرصت کنم بشینم و مثل آدم به مصاحبه جواب بدم پس تا آن وقت شرمنده ام شدید. لذت بردم و میبرم تا فردا بدرود

دریاچه ی قو

آفرین دوبیتی های قشنگی بودند، گمانم یک جایی اینها را قبلا خوندم ولی هر چی فکر می کنم نمی دونم کجا. حال این سید حبیب نظاری که می گی کی هست؟ اون هم دوبیتی می گه؟ اصلا شعر بلده بگه یا فقط بلده SMS بازی کنه؟................راستی سلام!

سطرگریه

سلام عزیز بسیار دلپسند بودند و... [گل]

مریم حقیقت

سلام دوست من دلم از اين خرابي ها بود خوش زآن كه مي دانم خرابي چون كه از حد بگذرد آباد مي‌گردد معذرت خواهی مرا از دعوت به نوشتن نه هایتان در رای هایی که نباید میدادیم قبل ازمحو شدنم بخوانید یا علی

میزبان

سلام خواستیم از شما برای جشنی که ترتیب دادیم در تاریخ 20 شهریور 88 دعوت کنیم خوشحال میشیم که از طرف ما هم از بقیه دوستاتون هم دعوت کنین در ضمن مکان این مهمونی هم در وبلاگی که براتون نوشتم هست. www.daavatname.blogfa.com اگه تشریف بیارین بر ما منت نهادین. خدای مهربونمون نگهدارتون باشه.

جليل قيصري

سلام حكمتي عزيز... از دوبيتي هاي خوب شما بهره بردم و از حضور شما ممنونم.بر قرار باشيد .