شمالی همسایه

به عرض مبارکتان برسانیم که این "بهمن خان نشاطی"واین خانم"ندا جلالی"و این دختر شاعرزاد شان "بارانه "خانم واین "ری را"خانم واین خود ما ،در سفری نه چندان دور که توسط آقا بهمن گل گلاب اتفاق افتاد،مابالاخره توانستیم بعد ازمدتی یک شهروند شمالی را به غیر خودمان و"ری را"از نزدیک ببینیم.

جناب آقا" بهمن"و"خانم "جلالی "را با هزار قسم وقرآن راضی کردیم تا یک روز را هم که شده تشریف بیاورند ودر منزل ما مهمان شوند.بالاخره این اتفاق افتاد و ما این خانواده ی معزز را همراه خود به گشت وگذاری کوتاه بردیم.مثل اینکه بخت با مایار بود.چون هواپیما با حدود 4ساعت تاخیر ،فرصتی را برایمان پیش آورد تا پاسی از شب ،هم صحبت این خانواده ی شاعر باشیم.بخصوص "ری را وبارانه"که دلی از باز گوشی درآورده بودند.

منتظریم تااین بار این آقا "بهمن "و این خانم"جلالی "و این "بارانه "خانم ،در یک فرصت خوب ومناسب ،مهمان ما بشوند و...

در فرودگاه همراه با "بهمن خان"و"بارانه "خانم و"ری را خانم"وجمعی از دوستان کنگره شعردفاع مقدس

"ری را "و"بارانه "در لابی هتل جمشید...........................(عکس ها به نقل ازوبلاگ:"بارانه")

/ 4 نظر / 98 بازدید
فروشگاه اینترنتی رفاه

فروشگاه اینترنتی رفاه درنظر دارد شما صاحبان ویلاگ را در سود فروش خود سهیم نماید . شما میتوانید با تبلیغ يا معرفى كردن محصولات سایت در سود فروش بیش از 1000 فروشگاه عضو سیستم سهیم شوید. در سایت فروشگاه اینترنتی رفاه محصولات متنوعی با پورسانت هایی تا 75 درصد از قیمت کل کالا تعریف شده است که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می شود. پورسانت برخی از محصولات به حدی بالا است که تقریبا بیش از 90 درصد از سود فروش، برای تبلیغ کننده منظور شده است. برای همکاری در فروش به سایت فروشگاه به آدرس www.refahshop.com مراجعه نموده و در قسمت ( وبمسترها ) با مطالعه شرایط استثنائی در سیستم عضو شوید . www.refahshop.com

سیده زهرابصارتی

سلام بعد از مدتها به روزم.. مثل پیغمبری که بودن او گم شده در عروج بی پدری!

ج عباسی

سلام خواندمت و اوقات خوبی بود شبات روشن و روزت خوش