پایتخت3 در شیرگاه کلید خورد

چند روزی است که کار تولید پروژه تلویزیونی پایتخت3 در روستای شیرچی، در نزدیکی شیرگاه سوادکوه آغاز شده است.

 گروه تولید این سریال پرطرفدار که قسمت های اول و دوم آن در نوروز 90 و 92 پخش و بارها از شبکه های مختلف(از شنبه شب در آی فیلم)تکرار شده است، در سوادکوه مستقر شده اند و مشغول ضبط صحنه های نخست و تست بازیگران بومی هستند. 

به گزارش مازندنومه، قرار بود این سریال طنز اوایل دی ماه کلید بخورد که به دلیل حضور اکبر عبدی و فرشاد گل سفیدی (تصویربردار) در سریال «معراجی ها»ی ده نمکی، این امر محقق نشد.

بر اساس این گزارش، به خاطر تداخل کاری، با اکبرعبدی قرارداد بسته نشد و او در این سریال بازی نمی کند.

گفتنی است در سری جدید سریال پایتخت، مانند قسمت دوم آن چند بازیگر مازندرانی نیز حضور دارند، از جمله مریم آقاجانی در نقش خواهر ارسطو و همسرش مهدی خادمی و نیز مبین بوی افراز در نقش پلیس که تست گریم این بازیگران انجام گرفت.

 پیش بینی می‌شود بیش از 60 درصد این مجموعه تلویزیونی در استان مازندران تصویربرداری شود و بسته به روند قصه، مقصد بعدی گروه مشخص می شود.

خاطر نشان می کنیم نگارش فیلمنامه پایتخت3 را محسن تنابنده و خشایار الوند بر عهده دارند و متن سریال هنوز نهایی نشده و بسته به توانایی و پیشرفت نقش ها، مرحله به مرحله به نگارش درمی آید و ممکن است در روزهای آینده از سایر بازیگران بومی نیز در این سریال بهره گیری شود.

 الهام غفوری –تهیه کننده این سریال- گفته در پایتخت 3 شاهد سفر خانواده نقی معمولی از مازندران به ترکیه خواهیم بود.

/ 2 نظر / 103 بازدید
محمد فرخ طلب فومنی

درود جناب حکمتی سپاس فرااوان از لطف تون عزیزید و بزرگوار روزگارتون قشنگ و آروم