رونمایی‌از مرحله‌ی دوم طرح "صدای تازه"

مکان: فرهنگسرای ابن سینا
زمان: 31 اردیبهشت ماه
ساعت: 17:30
جشن رونمایی از مرحله‌ی دوم طرح صدای تازه موسسه‌ی انتشاراتی هنر و رسانه اردیبهشت یکشنبه (31 اردیبهشت) با حضور شاعران این مجموعه در فرهنگسرای ابن‌سینا برگزار می‌شود.
در این مراسم از 25 مجموعه‌ شعری، که هر یک صدایی تازه در شعر امروز ایران به حساب می‌آیند و از تازه‌های نشر موسسه انتشاراتی هنر و رسانه اردیبهشت هستند، رونمایی می‌شود.
نام دیگر حوا از مریم ملک‌دار، کتیبه‌های جیبی سروده‌ی احسان افشاری، دسته گل را به آب باید داد از علی فردوسی، شب آهوها سروده‌ی رباب طاهری، دفتر شعر علیرضا حکمتی با عنوان درخت تنها ماند، یک نفر برای یک نفر مجموعه‌ی شعر فاطمه ناظری، وقت چیدن است سروده‌ی فرناز بنی‌شفیع، چارمیخ از مهدی حبی‌حصار و سوختن در باران سروده‌ی زهرا بیدکی فیلیان از جمله آثار منتشر شده در مرحله‌ی دوم طرح صدای تازه هستند.
آخرین مکتوب عاشقانه‌ من اثر رویا شاه‌حسین‌زاده، کولی باران سروده ضیاء پورمحمدی، پاییز اتو کشیده از محمد قاسم منتظری، لی لی مجموعه شعر حسام بهرامی، سروده‌های مریم گرجی در دفتر خون سردتر از ماهی، از مرگ ماهی‌ها دل دریا نمی‌گیرد سروده‌ی‌ سیف‌اله خادمی، مجموعه شعر سارا ناصرنصیر با عنوان از لای لیوان‌ها، ماه، استخوان یک ماهی اثر سعید قربانیان و شنیدن درخت از نادر پناه‌زاده از دیگر آثار منتشر شده در مرحله‌ی دوم این طرح هستند.
دلتنگم از یعقوب حضرتی، دریا دور است مجموعه شعر لیلا عباس‌علیزاده، باد مخابره خواهد کرد اثر غزال مرادی، با خودم بودم سروده‌ی سعید حیدری‌ساوجی، مرد مه‌آلود از سیدمحمدعلی رضازاده، مجموعه شعر منیره حسین‌پوری با عنوان درخت محافظه‌کار است و اشک آب سروده‌ی علی‌رضا حسن‌زاده عنوان دیگر آثار به چاپ رسیده در مرحله دوم طرح صدای تازه است.
25 عنوان کتاب تازه منتشر شده در مرحله دوم طرح صدای تازه در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارایه می‌شود. سال گذشته مرحله نخست این طرح و در برگیرنده 25 عنوان مجموعه شعر دیگر در نمایشگاه عرضه شد.
مراسم رونمایی مرحله دوم طرح صدای تازه با حضور شاعران هر یک از این مجموعه‌ها و جمعی از علاقه‌مندان این حوزه برپا خواهد شد.
جشن رونمایی کتاب‌های صدای تازه 2، یکشنبه (31 اردیبهشت) از ساعت 17 و 30 دقیقه در فرهنگسرای ابن‌سینا واقع در شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین، برگزار می‌شود.

/ 0 نظر / 34 بازدید